KEŞFEDİN

BİZ KİMİZ?

D’interiors insanların hayallerini gerçekleştirebileceği kendilerini rahat ve bir o kadar da özgür hissedebilecekleri yaratıcı, cesur ve bir o kadar da estetik açıdan göze hitap eden tasarımlarıyla “fark “ yaratmayı ilke edinen bir iç mimarlık ve inşaat firmasıdır. İnsan psikolojisinin iç mimarlıkla her zaman iç içe olduğuna inanmış bir firma olarak, amacımız insanların ihtiyaçlarını karşılamak, ve onlara ilham vermektir.

Büyük bir hassasiyetle yürüttüğümüz anahtar teslim ve restorasyon projelerimizde, en baştan sona kadar müşterilerimizin üzerinden desteğimizi çekmiyoruz. Bir İç Mimarın misyonu özgün tasarımlar ortaya çıkartmak ve yaratıcılığını konuşturmaktır. Bu noktada renkler ve farklı parçaların bir araya gelerek bir ahenk oluşturması devreye giriyor. Böylelikle “ideal” mekanı yaratabiliyoruz. Yeniliğe açık, mühendislik dehasıyla analitik ve çözüm odaklı düşünerek, müşterilerimizle iş birliği içinde olup onlara ilham vererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

D’interiors’un kurucusu iç mimar Didem Tan, şirketin yaratıcı ve cesur tasarımlarını ve estetik anlayışını yansıtan bir vizyona sahip. İnsan psikolojisi ve iç mimarlık arasındaki ilişkiyi anlayan ve projelerine yansıtan Tan, müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için yenilikçi yaklaşımlar sunuyor. Didem Tan, her projeyi ayrı bir sanat eseri olarak ele alıyor ve müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı ve estetik çözümler üreterek, Ankara’da iç mimarlık alanında iz bırakıyor. Derin teknik bilgisi ve estetik anlayışının birleşimi, her tasarımın müşterilerin yaşam tarzını yansıtan benzersiz birer esere dönüşmesini sağlıyor.

D’interiors insanların hayallerini gerçekleştirebileceği kendilerini rahat ve bir o kadar da özgür hissedebilecekleri yaratıcı, cesur ve bir o kadar da estetik açıdan göze hitap eden tasarımlarıyla “fark “ yaratmayı ilke edinen bir iç mimarlık ve inşaat firmasıdır. İnsan psikolojisinin iç mimarlıkla her zaman iç içe olduğuna inanmış bir firma olarak, amacımız insanların ihtiyaçlarını karşılamak, ve onlara ilham vermektir. Büyük bir hassasiyetle yürüttüğümüz anahtar teslim ve restorasyon projelerimizde, en baştan sona kadar müşterilerimizin üzerinden desteğimizi çekmiyoruz. Bir İç Mimarın misyonu özgün tasarımlar ortaya çıkartmak ve yaratıcılığını konuşturmaktır. Bu noktada renkler ve farklı parçaların bir araya gelerek bir ahenk oluşturması devreye giriyor. Böylelikle “ideal” mekanı yaratabiliyoruz. Yeniliğe açık, mühendislik dehasıyla analitik ve çözüm odaklı düşünerek, müşterilerimizle iş birliği içinde olup onlara ilham vererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. D’interiors’un kurucusu iç mimar Didem Tan, şirketin yaratıcı ve cesur tasarımlarını ve estetik anlayışını yansıtan bir vizyona sahip. İnsan psikolojisi ve iç mimarlık arasındaki ilişkiyi anlayan ve projelerine yansıtan Tan, müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için yenilikçi yaklaşımlar sunuyor. Didem Tan, her projeyi ayrı bir sanat eseri olarak ele alıyor ve müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı ve estetik çözümler üreterek, Ankara’da iç mimarlık alanında iz bırakıyor. Derin teknik bilgisi ve estetik anlayışının birleşimi, her tasarımın müşterilerin yaşam tarzını yansıtan benzersiz birer esere dönüşmesini sağlıyor.

Tanışın

EKİBİMİZ

Didem Tan

İç Mimar, Kurucu

EĞİTİM:

  • 2014 TED Ankara Koleji
  • 2020 Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı

İŞ DENEYİMİ:

  • 2021-2023 Tümer-Onaran İç Mimarlık
  • 2023 D’interiors’ı kurdu.
iç mimar didem tan
iç mimar beyza kaşkaya

Beyza Kaşkaya

İç Mimar / Proje Yöneticisi

EĞİTİM:

  • Eskişehir Teknik Üniversitesi İç Mimarlık
  • Hacettepe Üniversitesi IAED Master Programı

İŞ DENEYİMİ:

  • Tümer-Onaran İç Mimarlık
  • D’interiors
iç mimar beyza kaşkaya

Aylin Tumay

İç Mimar

EĞİTİM:

  • Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı

İŞ DENEYİMİ:

  • D’interiors
iç mimar aylin tumay
tr_TRTurkish